KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10469057
nr 1046 9057
1800-tal, Sign Cole, Skördemotiv, 29x49
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 juli 2016
kl 18:50:31
350 kr